Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carter

Numer telefonu : 0086 15238391768

WhatsApp : +8615238391768

Free call

Środki ostrożności podczas korzystania z granulatora paszy

November 19, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z granulatora paszy

Granulator pasz jest powszechnie stosowany.Jednak ze względu na wady konstrukcyjne, niewłaściwą konserwację i eksploatację urządzeń do przetwarzania pasz, surowce paszowe zawierają zanieczyszczenia twarde, zwłaszcza metale, minerały i inne zanieczyszczenia, które stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa użytkowania urządzeń do przetwarzania pasz.Wypadek bezpieczeństwa, który pojawia się podczas używania procesu zgodnie ze zrozumieniem, porozmawiaj o środku ostrożności w przypadku najczęstszych ukrytych problemów związanych z bezpieczeństwem.

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z granulatora paszy  0

Koło zamachowe nie ma osłony zabezpieczającej

Brak osłony koła zamachowego, podczas pracy przy nieostrożnych lub awaryjnych wypadkach przy obsłudze, łatwe do obsadzenia ubranie w szybki obrót pasa, spowoduje również opadnięcie ciała obcego na pas z szybkim ruchem pasa do personelu na pasie. miejsce, powodując niepotrzebne obrażenia.

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z granulatora paszy  1

Długość łożyska portu zasilającego jest nieuzasadniona

Ze względu na nieuzasadnioną długość automatyczne podawanie surowców zawierających metal, zwłaszcza żelaznych zanieczyszczeń, takich jak śruby, uszczelki, żelazo i inne szybko podaje do kruszarki, światło pęka sito, młotek lub bezpośrednio rozpada się korpus, powodujące bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa personelu.

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z granulatora paszy  2

Małe wejście materiału bez osłony przeciwpyłowej

Małe usta materiału są wkładane do niektórych bardziej subtelnych surowców, takich jak dodatki mineralne, dodatki witaminowe, zanim te surowce trafią do blendera, łatwo jest wydawać się, że kurz zostanie wchłonięty przez ludzkie ciało, spowoduje to długotrwałą dużą inhalację ucisk w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności i inne objawy poważnie wpłyną na zdrowie organizmu.

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z granulatora paszy  3

Środki zapobiegawcze

W związku z powyższą sytuacją, Pelletizer pasz może uzyskać dobre wyniki, stosując następujące metody oprócz różnych kontroli bezpieczeństwa i ochrony osobistej przed uruchomieniem maszyny.Dodaj dobrej jakości osłonę ochronną, aby skutecznie uniknąć przypadkowych obrażeń, wydłuż długość płyty załadowczej portu podającego do 80 cm ~ 100 cm i dodaj rząd kamienia ssącego poniżej płyty załadowczej z portu podającego około 40 cm, może skutecznie zapobiegać uszkodzeniom i niebezpieczeństwo spowodowane przez zanieczyszczenia żelazem w kruszarce.W małym wlocie materiału o wysokości ok. 30 cm ~ 40 cm umieść połowę zamkniętej pokrywy, aby wygodnie było dodać dużą ilość surowców, takich jak mączka rybna, mączka kamienna itp. zapobiegać rozprzestrzenianiu się kurzu.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@tcfertilizermachine.com
+8615238391768
0086 15238391768