Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carter

Numer telefonu : 0086 15238391768

WhatsApp : +8615238391768

Free call

Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?

November 19, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?

Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?

 

Obornik sfermentowany przez urządzenia do nawozu organicznego jest nawozem organicznym o bogatej zawartości składników pokarmowych, zarówno dużej ilości materii organicznej, jak i dużej zawartości trzech pierwiastków pokarmowych.Zawartość organiczna: 25,5%, azot 1,63%, fosfor 1,54%, potas 0,85%.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?  0

Zagrożenia związane z brakiem fermentacji kału:

1. Rozprzestrzeniaj szkodniki.W ekskrementach znajdują się Escherichia coli, nicienie kwadratowe oraz inne choroby i bakterie powodujące choroby glebowe, a nawet występowanie chorób zakaźnych na dużą skalę.

2. Spalić sadzonki.Niesfermentowany obornik i inne materiały organiczne na polach, gdy warunki fermentacji, pod wpływem fermentacji mikroorganizmów, fermentacja, gdy części pochodzą z korzeni roślin i upraw jest niewielka, ciepło wytwarzane przez fermentację wpłynie na wzrost upraw, spalone lub wpływają na wzrost korzenia plonu, powodując żółknięcie na liściu, drobny skurcz pędów liścia lub nawet zjawisko obumierania roślin, co prowadzi do szkód w ograniczaniu produkcji lub nawet utraty plonów.3. Śmierdzi.W procesie rozkładu wytwarza metan, amoniak i inne gazy, dzięki czemu gleba i uprawy wytwarzają kwas, uszkadzając korzenie roślin.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?  1

Korzyści z kału po dojrzałości to:

Po fermentacji obornik nazywany jest nawozem organicznym, który jest bogaty w wiele dobroczynnych substancji, w tym różne kwasy organiczne, peptydy oraz bogate składniki odżywcze m.in. azot, fosfor i potas.Nie tylko zapewnia kompleksowe odżywianie upraw i długotrwały efekt nawozu, może zwiększać i aktualizować materię organiczną gleby, poprawiać glebę solno-alkaliczną, zmniejszać twardnienie gleby i promować hodowlę mikrobiologiczną, poprawiając właściwości fizyczne i chemiczne gleby oraz aktywność biologiczną, przy użyciu nawozu organicznego , może zmienić wodę glebową, nawozy, gaz i środowisko termiczne, zwiększyć przepuszczalność gleby, zwiększyć stopień wykorzystania nawozu, zawartość materii organicznej w glebie jest wysoka, Nawóz organiczny jest głównym surowcem do produkcji zielonej żywności ekologicznej, i zielona żywność ekologiczna jest coraz bardziej popularna wśród ludzi.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?  2

1. Wyprodukuj różnorodne i enzymy, może zmniejszyć zjawisko redukcji plonów spowodowane wielokrotnym przycinaniem.

2. Zawiera korzystną florę bakteryjną, może aktywować azot w powietrzu, uwalniać składniki odżywcze fosforu i potasu, uzupełniać materię organiczną gleby.

3. Gleba jest miękka i łatwa w uprawie.

4. Wchłanianie pokarmu przez korzenie, wygląd owoców, zawartość składników odżywczych, smak, niezwykły efekt, stosowanie nawozu organicznego może zwiększyć efekt nawozu, efekt zwiększenia plonu jest oczywisty.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego konieczne jest fermentowanie przed użyciem odchodów zwierzęcych do produkcji nawozu organicznego?  3

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@tcfertilizermachine.com
+8615238391768
0086 15238391768