Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carter

Numer telefonu : 0086 15238391768

WhatsApp : +8615238391768

Free call

Granulator linii produkcyjnej kompostu nawozów organicznych Obornik świński

Minimalne zamówienie : 1 Szczegóły pakowania : Opakowanie drewniane, 20GP, 40GP, 40HQ
Czas dostawy : W ciągu 15 dni Zasady płatności : L/C, T/T, Western Union
Możliwość Supply : 30 sztuk miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Chiny Nazwa handlowa: Tianci
Orzecznictwo: CE, ISO9001 Numer modelu: Linia do produkcji pelletu do nawozów organicznych

Szczegóły informacji

Kształty granulek: Proszek Podanie: Produkcja nawozów organicznych
Napięcie: 380 V lub 220 V lub na żądanie Wilgotność materiału: Poniżej 10%
Nazwać: Linia do produkcji nawozów organicznych Surowiec: Obornik z kurczaka, krowy, świński itp.
Wydajność: 1-20 tys. ton rocznie Rodzaj: roślina nawozowa, produkcja nawozów
High Light:

Kompostowa maszyna do produkcji nawozów organicznych

,

linia do produkcji granulatorów nawozów

,

linia do produkcji nawozów świńskich

opis produktu

Granulator nawozów organicznych Linia do produkcji nawozów kompostowych

Granulator nawozów organicznych Linia do produkcji nawozów kompostowych

Nasza wysokowydajna przerzucarka kompostu z rowkami ma unikalny design i wiele zalet w porównaniu z innymi typami przewracarek kompostu. Oferujemy naszym klientom produkty o dobrej jakości i konkurencyjnej cenie.

Granulator linii produkcyjnej kompostu nawozów organicznych Obornik świński 0

linia do produkcji nawozów kompostowych maszyna do produkcji peletów nawozowych z kurczaka,

Produkujemy zarówno hydrauliczną przerzucarkę kompostu z rowkami, jak i podnoszącą przewracarkę kompostu.Przerzucarka kompostu typu rowkowego to urządzenie do fermentacji nawozów organicznych, które służy do radzenia sobie z obornikiem zwierzęcym, śmieciami domowymi, szlamem, łodygami upraw i innymi organicznymi ciałami stałymi, a także może być stosowane w fermentacji pasz.Hydrauliczna przerzucarka kompostu typu rowkowego może dokładnie kompostować i obracać wysoko ułożone materiały fermentacyjne.Ze względu na niskie koszty utrzymania i łatwość obsługi, staje się idealnym wyborem w produkcji nawozów organicznych, zwłaszcza dla posiadaczy drogich gruntów.Stosując przerzucarkę do kompostu z rowkami, która dodaje wystarczającą ilość tlenu do pryzm kompostowych, inwestorzy pozbywają się odpadów organicznych w sposób nieszkodliwy i uzyskują ciągłą produkcję nawozów organicznych.

Granulator linii produkcyjnej kompostu nawozów organicznych Obornik świński 1

Cechy hydraulicznej przerzucarki kompostu typu Groove

Jego unikalna konstrukcja toru przezwycięża niską wydajność, pojedyncze lekkie poruszanie się po szynach, wysokie koszty konwencjonalnych regałów i napędzanych akcesoriów z wadami tradycyjnych tokarek z transmisją szynową.

1. Hydrauliczny system sterowania jest przyjmowany podczas produkcji, dzięki czemu materiały organiczne są obracane w górę i w dół oraz bardziej równomiernie mieszane ze środkami mikrobiologicznymi.W pewnym stopniu zapewnia to, że każdy szczegół materiałów organicznych ma pełny kontakt z powietrzem, co przyspiesza rozkład.

2. Jego zewnętrzna obudowa jest solidna i trwała.Cała przerzucarka pracuje płynnie i ma wysoką wydajność pracy, dzięki czemu materiały organiczne można kompostować i dokładnie obracać w warsztacie lub na polu.

3. Nasza hydrauliczna przerzucarka kompostu typu rowkowego jest scentralizowana i sterowana przez szafę sterowniczą, dzięki czemu możliwa jest obsługa ręczna lub automatyczna.

4. W pełni wykorzystuje projekt przestrzeni podziemnej z głębokimi basenami i nową technologią do toczenia na duże odległości oraz wykorzystuje ograniczoną powierzchnię gruntu do nieszkodliwego przetwarzania odpadów organicznych.

5. Przerzucarka nawozów ma zwartą konstrukcję, zaawansowaną technologię i unikalną konstrukcję typu basenowego.Wykorzystując dobroczynne mikroorganizmy przyspieszające rozkład stałych odpadów organicznych, takich jak ekskrementy zwierząt domowych i ptactwa domowego, żywe śmieci, pozostałości wody w przemyśle spożywczym itp., hydrauliczna przerzucarka kompostu typu rowkowego stosuje dojrzałe technologie fermentacji tlenowej w celu zwiększenia szybkości kompost, odwadnianie, sterylizacja i dezodoryzacja stałych odpadów organicznych.W ten sposób wszystkie odpady są usuwane nieszkodliwie.

Granulator linii produkcyjnej kompostu nawozów organicznych Obornik świński 2

Jeśli chodzi o przerzucarkę do kompostu z rowkiem:

Dzięki cechom niskiego zużycia energii, wysokiej wydajności i zrównoważonej dynamiki, nasza przerzucarka kompostu do nawozów organicznych typu rowkowego znacznie obniżyła koszty produkcji bionawozów.Ogólna konstrukcja naszej przerzucarki kompostu jest rozsądnie zaprojektowana, dzięki czemu jest sztywna, bezpieczna i łatwa w obsłudze.Wszystkie komponenty są produkowane zgodnie ze standardami, co zapewnia ich dobrą wydajność i długą żywotność.

Oszczędność energii elektrycznej i długa żywotność.W niektórych obszarach sytuacja niedoboru energii nadal nie została złagodzona, więc klienci są skłonni do wyboru bardziej energooszczędnej przerzucarki kompostu.Najlepszym wyborem będzie hydrauliczna przerzucarka kompostu do nawozów organicznych.

Granulator linii produkcyjnej kompostu nawozów organicznych Obornik świński 3

Zasada działania przewracarki kompostu typu rowkowego

Przerzucarka kompostu fermentacyjnego typu Groove jest urządzeniem szeroko stosowanym do fermentacji nawozów organicznych i kompostu.Składa się z przekładni, urządzenia podnoszącego, urządzenia kroczącego i wózka przenoszącego (stosowanego głównie jako wielorowkowy) itp. Silnik bezpośrednio napędza reduktor cykloidalny, który napędza rolkę obracającą się poprzez koło zębate.Wirniki o spiralnym kształcie mogą obracać i mieszać materiały organiczne w odległości 0,7-1 metra w zbiorniku fermentacyjnym, co zapewnia równomierne obracanie materiałów, dobry kontakt z powietrzem oraz szybką i krótkotrwałą fermentację.

Proces kompostowania i obracania materiałów fermentacyjnych może być kontrolowany automatycznie.Dzięki działaniu pionowych i poziomych urządzeń do chodzenia materiały są odwracane w sposób ciągły i progresywny.Po wrzuceniu do najwyższego punktu materiał ponownie opada do zbiornika fermentacyjnego.Jest to ciągły proces fermentacji tlenowej.

Nasza hydrauliczna przerzucarka kompostu z rowkami ma prawie taką samą zasadę działania, jak niehydrauliczna przerzucarka kompostu.Klienci mogą dowolnie wybierać, co im się podoba.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

carter@tcfertilizermachine.com
+8615238391768
0086 15238391768