Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carter

Numer telefonu : 0086 15238391768

WhatsApp : +8615238391768

Free call

Nawóz wieloskładnikowy Npk Linia do produkcji granulatów bentonitowych Chemiczna

Minimalne zamówienie : 1 kawałek Cena : can be negotiated
Szczegóły pakowania : Pojemnik lub pudełko ze sklejki Czas dostawy : 10-15 dni roboczych Ex-work
Zasady płatności : L/C, T/T, Western Union Możliwość Supply : 50 zestawów miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Henan, Chiny Nazwa handlowa: Tianci
Orzecznictwo: BV, SGS, ISO, CE Numer modelu: YSL

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Linia do produkcji nawozów organicznych Szybkość granulacji: >98%
Pojemność: 1-10t/h Materiały aplikacyjne: Marnotrawstwo
Rodzaj: Produkcja nawozów organicznych Korzyść: Pełna automatyka, prosta obsługa, oszczędność pracy
Wymiar (L * W * H): 3680*1225*1300mm Stosowanie: Wykonywanie granulek nawozowych
High Light:

Linia produkcyjna bentonitu do nawozów wieloskładnikowych

,

linia do produkcji granulatów nawozów Npk

,

linia do produkcji granulatów do nawozów chemicznych

opis produktu

Linia do produkcji granulatu bentonitu chemicznego npk

Opis produktu

Znaczenie technologii granulowania proszków jako jednej z ważniejszych gałęzi obróbki obróbki cząstek proszków jest coraz bardziej widoczne wraz z zapotrzebowaniem na ochronę środowiska i poprawę automatyzacji procesu produkcyjnego.„Produkty proszkowe staną się granulkami” stało się niezbędnym trendem w technologii obróbki proszkowej na świecie.

Granulator prasujący do suchych walców serii DH przyjmuje technologię walcowania na sucho w celu sprasowania materiałów sypkich o wilgotności ≤ 5% na kawałki lub tabletki, a następnie przechodzi przez procesy kruszenia na granulki i przesiewania w celu przekształcenia materiałów zbrylonych w granulki, które spełniają wymagania aplikacji .Granulator prasujący do suchego walca zależy głównie od sposobu zewnętrznego nacisku, aby wymusić materiał przechodzący przez szczelinę między dwoma względnie obracającymi się walcami w celu sprasowania w cząstki laminarne.Podczas prasowania walcowego rzeczywista gęstość materiałów może wzrosnąć 1,5 ~ 3 razy, osiągając w ten sposób określone wymagania dotyczące wytrzymałości ziarna.

Nawóz wieloskładnikowy Npk Linia do produkcji granulatów bentonitowych Chemiczna 0

Zasada działania

* Używamy miksera wymieszać surowiec. --- Mikser
* Używamy windy kubełkowej, która podnosi materiał do silosu. ---- Winda kubełkowa i silos
* COMPACTOR kompresuje surowiec za pomocą podwójnych rolek, kształt rolki to kulka owalna, kulka spłaszczona, granulka kwadratowa ---- kompaktor (w tym trzy części: podajnik ślimakowy dozujący, podajnik wymuszony i maszyna do płatkowania).
* Następnie otrzymujemy produkty w kształcie owalnej kuli / spłaszczonej kuli / kwadratu.
* Na koniec użyjemy sita obrotowego do przesiewania produktów końcowych, niekwalifikowane produkty, takie jak pył, duże granulki i bardzo małe granulki, zostaną poddane recyklingowi do następnego procesu granulacji.-------- Obrotowy ekran
* Następnie używamy drugiego sita obrotowego, celem jest uzyskanie lepszych wyników granulek o regularnym kształcie po drugim przesiewaniu, wygląd granulek o nieregularnym kształcie będzie wyglądał piękniej.------- Drugi ekran obrotowy (jeśli tego nie potrzebujesz, możesz usunąć ten proces.)
* Ostatnim krokiem jest automatyczna maszyna pakująca.Ta maszyna pomoże Ci zapakować końcowy granulat w worki.---- Automatyczna maszyna pakująca

Nawóz wieloskładnikowy Npk Linia do produkcji granulatów bentonitowych Chemiczna 1

Sprzęt wspierający granulatora

Oprócz maszyny do peletek możemy również zapewnić cały sprzęt wspomagający proces granulacji, aby pomóc Ci znacznie lepiej zakończyć granulowanie.
Takich jak mikser, maszyna do karmienia, maszyna do zgniatania, przesiewacz, maszyna do suszenia / chłodzenia, przenośnik i tak dalej.

Nawóz wieloskładnikowy Npk Linia do produkcji granulatów bentonitowych Chemiczna 2

Cechy

1) Wytrzymałość granulek można regulować, regulując docisk rolki, kontrolując siłę produktów końcowych.

2) Operacje cyklu w celu osiągnięcia ciągłej produkcji.Wysoka wydajność wyrobów gotowych.

3) Materiały są zmuszane do prasowania prasowanego za pomocą nacisku mechanicznego, bez żadnych dodatków, gwarantowana jest czystość produktu.

4) Suche proszki są granulowane bezpośrednio bez dalszego procesu suszenia, istniejący proces produkcyjny jest łatwy do konwergencji i transformacji.

5) Wytrzymałość granulek jest wysoka, w porównaniu z innymi metodami granulacji, poprawa gęstości nasypowej jest znacząca, szczególnie w przypadku zwiększenia udziału akumulacji produktu.

6) Można stosować szeroką gamę surowców, wytrzymałość granulek można dowolnie regulować w zależności od różnych materiałów.

7) Kompaktowa konstrukcja, łatwa konserwacja, prosta obsługa, krótki proces, niskie zużycie energii, wysoka wydajność, niska awaryjność.

8) Kontroluj zanieczyszczenie środowiska, zmniejsz koszty pakowania odpadów i proszków oraz popraw zdolność transportową produktów.

9) Urządzenie podające przyjmuje kontrolę regulacji częstotliwości, wysoką automatyzację, można sterować wieloma maszynami, ma cechy niskiej intensywności pracy i długotrwałej ciągłej pracy itp.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

carter@tcfertilizermachine.com
+8615238391768
0086 15238391768