Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carter

Numer telefonu : 0086 15238391768

WhatsApp : +8615238391768

Free call

Niska cena 1-2 t / h kulka tarczowa granulatora tarczowego granulatora

Minimalne zamówienie : 1 zestaw Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : Zapotrzebowanie klienta, zwykle w kontenerze Czas dostawy : 8-12 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T, D/A, Western Union Możliwość Supply : 60 zestawów miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Zhengzhou, CHINY Nazwa handlowa: Tianci
Orzecznictwo: BV, SGS, ISO Numer modelu: YSL-100

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Granulator nawozów organicznych Gwarancja: 12 miesięcy
Aplikacja: Odpady kompostowe Wilgotność paszy: 20%-40%
Stan : schorzenie: Nowy Napięcie: 380V, 50Hz

opis produktu

Niska cena 1-2 t / h kulka tarczowa granulatora tarczowego granulatora

Granulator tarczowy (znany również jako płyta kulkowa) przyjmuje całą strukturę łuku kołowego, a szybkość granulacji może osiągnąć ponad 93%.Posiada trzy porty rozładowcze, co jest wygodne w przypadku produkcji nieciągłej, znacznie zmniejszając pracochłonność i poprawiając wydajność pracy.Reduktor i silnik wykorzystują elastyczny napęd pasowy, aby płynnie uruchamiać się, zmniejszać siłę uderzenia i poprawiać żywotność sprzętu.Dno płyty jest wzmocnione wieloma promieniującymi płytami stalowymi, które są trwałe i nigdy nie ulegają odkształceniom.Jest to idealne urządzenie do nawozów organicznych i nawozów wieloskładnikowych, które zostały zaprojektowane z grubą, ciężką i mocną podstawą, dzięki czemu nie ma stałych śrub kotwiących i płynnej pracy. Solidna konstrukcja podstawy, nie wymaga mocowania za pomocą śruby kotwiącej, płynna praca.Główny bieg Pelletizera tarczowego wykorzystuje hartowanie o wysokiej częstotliwości, zwiększając żywotność do 1 raz.Płyta granulatora tarczowego wyłożona włóknem szklanym o wysokiej wytrzymałości, odporna na korozję i trwała.

 

Niska cena 1-2 t / h kulka tarczowa granulatora tarczowego granulatora 0

Granulator tarczowy — zaleta

1) Wysoka wydajność. Okrągła maszyna do granulacji przyjmuje całą strukturę łuku kołowego, szybkość granulacji może osiągnąć ponad 93%.
2).Tarcza granulacyjna ma trzy otwory rozładowcze, które są wygodne do przerywanej produkcji, dzięki czemu mogą znacznie zmniejszyć pracochłonność i poprawić wydajność pracy.
3).Napędzany elastycznym paskiem zwalniacz i silnik elektryczny uruchamiają się stabilnie, co zmniejsza siłę impulsu i wydłuża żywotność urządzenia.
4).Dno krążka granulującego zostało wzmocnione wieloma płytami ze stali radiacyjnej, która jest mocna, trwała i nigdy nie odkształca się.
5).Pogrubiona, obciążona i mocna podstawa może pracować stabilnie bez mocowania śrub mocujących.
6).Główny bieg granulacji jest utwardzany wysoką częstotliwością

Niska cena 1-2 t / h kulka tarczowa granulatora tarczowego granulatora 1

Granulator tarczowy Zasada działania

Tarcza obraca się pod pewnym kątem z płaszczyzną poziomą.Dodaj podstawowy nawóz w proszku wymieszany zgodnie z recepturą do krążka w trakcie obracania.Proszek unosi się wraz z obracającym się dyskiem pod wpływem tarcia między proszkiem a dyskiem, z drugiej strony proszek opada pod wpływem jego grawitacji.W tym samym czasie proszek jest kierowany w kierunku krawędzi tarczy z powodu siły odśrodkowej.Podczas natryskiwania wody ze środka cementującego materiał proszkowy toczy się po określonym torze pod wpływem działania tych trzech sił.Stopniowo kształtuje się w wymaganym rozmiarze, a następnie przelewa się przy krawędzi krążka.

Niska cena 1-2 t / h kulka tarczowa granulatora tarczowego granulatora 2

Informacje o firmie:

Shenghong Machinery zdobyło wiele wyróżnień dzięki wyjątkowym produktom i zaawansowanej technologii, a jakość produktów zawsze postrzegamy jako życie, a klientów jako Boga.Klienci znaczą wszystko i zawsze będziemy przestrzegać zasady jakości, będąc odpowiedzialnymi za każdą procedurę, każdy produkt i każdego klienta oraz służyć każdemu klientowi z sercem i duszą.Wszystko, co robimy, robimy dla Państwa i głęboko wierzymy, że nasza szczerość zostanie w końcu zwrócona.

 

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

carter@tcfertilizermachine.com
+8615238391768
0086 15238391768