Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carter

Numer telefonu : 0086 15238391768

WhatsApp : +8615238391768

Free call

Granulator talerzowy do nawozów organicznych 50 ton/h

Minimalne zamówienie : 1 zestaw Cena : Negotiable
Szczegóły pakowania : Zapotrzebowanie klienta, zwykle w kontenerze Czas dostawy : 8-12 dni roboczych
Zasady płatności : L/C, T/T, D/A, Western Union Możliwość Supply : 60 zestawów miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Zhengzhou, CHINY Nazwa handlowa: Tianci
Orzecznictwo: BV, SGS, ISO Numer modelu: YSL-100

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Granulator nawozów organicznych Gwarancja: 12 miesięcy
Aplikacja: Odpady kompostowe Wilgotność paszy: 20%-40%
Stan : schorzenie: Nowy Napięcie: 380V, 50Hz

opis produktu

Granulator talerzowy do nawozów organicznych 5 ton/h

Automatyczna maszyna do produkcji nawozów organicznych to kompletna linia maszyn wykorzystywanych do kompostowania i przetwarzania nawozów organicznych metodą w naczyniu.Surowcem jest prawdopodobnie obornik drobiowy, krowie lub inne nawozy zwierzęce.Kompletna linia produkcyjna składa się z systemu kompostowania, systemu rozdrabniania i przesiewania, systemu dozowania i mieszania, systemu peletowania, systemu suszenia, systemu chłodzenia i przesiewania, systemu workowania, systemu pomocniczego oraz sterowania i komputera.Zaletą zakładu jest zaawansowana i niezawodna technologia, zwarta konstrukcja, prosta obsługa, wygodna konserwacja i wysoka automatyzacja.Dzięki kompletnemu wyposażeniu receptury można łatwo dostosować do zapotrzebowania rynku, aby spełnić różne wymagania klientów.

Gotowe produkty to nawóz w postaci proszku lub granulatu nawozowego.

Granulator talerzowy do nawozów organicznych 50 ton/h 0

Przewaga konstrukcyjna:

Tarcza granulacyjna przyjmuje integralną okrągłą strukturę, a szybkość granulacji może osiągnąć więcej niż .Tarcza granulacyjna jest wyposażona w trzy porty rozładowcze, co jest wygodne w przypadku przerywanych operacji produkcyjnych, znacznie zmniejsza pracochłonność i poprawia wydajność pracy.Reduktor i silnik są napędzane elastycznym paskiem, uruchamiając się płynnie, spowalniając siłę uderzenia i poprawiając żywotność sprzętu.Dno wanny granulacyjnej jest wzmocnione wieloma promieniującymi płytami stalowymi, które są trwałe i nigdy nie ulegają odkształceniom.Konstrukcja pogrubionej, cięższej i mocniejszej podstawy nie wymaga mocowania śrubami kotwiącymi i działa płynnie.

Kąt nawijania granulatora tarczowego z ogólną strukturą łuku, stopień granulacji do 93%.Płyta granulacyjna ma trzy porty wylotowe, które ułatwiają przerywane operacje produkcyjne, znacznie zmniejszają pracochłonność i poprawiają wydajność pracy, reduktor prędkości i silnik za pomocą elastycznego napędu pasowego, płynny start, powolny wpływ, poprawiają żywotność sprzętu.Dno tacki do peletyzacji wzmacnia zastosowanie stali o wielu promieniach, trwałej, nigdy nie odkształcającej się.Cięższa, grubsza, solidniejsza konstrukcja podstawy, bez śrub kotwiących ustalona płynna praca.Główny bieg granulatora wykorzystujący hartowanie o wysokiej częstotliwości, żywotność podwojona.Płyta powierzchniowa granulacji wyłożona wytrzymałym włóknem szklanym, trwałą antykorozyjną.

Granulator talerzowy do nawozów organicznych 50 ton/h 1

Zalety:

1. Wysoka wydajność. Okrągła maszyna do granulacji przyjmuje całą strukturę łuku kołowego, szybkość granulacji może osiągnąć ponad 93%.

2. Dno płyty granulacyjnej jest wzmocnione szeregiem stalowych płyt radiacyjnych, które są trwałe i nigdy nie ulegają deformacji.
3. Płyta granulatora wyłożona stalą szklaną o wysokiej wytrzymałości, antykorozyjną i trwałą.
4. Surowce mają szerokie zastosowanie.Może być stosowany do granulacji różnych surowców, takich jak nawozy wieloskładnikowe, medycyna, przemysł chemiczny, pasze, węgiel, hutnictwo.
5. Niezawodna praca i niski koszt.Moc maszyny jest niewielka, a działanie niezawodne;nie ma trzech zrzutów odpadów, praca jest stabilna, a konserwacja jest wygodna.

Granulator talerzowy do nawozów organicznych 50 ton/h 2

Nasze produkty:

Mamy również inne urządzenia do przetwarzania nawozów, takie jak tokarka do kompostu, urządzenia do kruszenia, urządzenia do mieszania, suszarki i maszyny chłodzące oraz urządzenia pomocnicze.

Można również zapewnić różne nawozy BB, nawozy organiczne i nawozy wieloskładnikowe oraz sprzęt do fermentacji nawozów rozpuszczalnych w wodzie.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

carter@tcfertilizermachine.com
+8615238391768
0086 15238391768