ZHENGZHOU SHENGHONG HEAVY INDUSTRY TECHNOLOGY CO., LTD. sales@gcfertilizergranulator.com 86--15286833220
Szczegóły produktu
Place of Origin: Henan, China
Nazwa handlowa: Shenghong Heavy Industry
Orzecznictwo: S9001
Model Number: SH-1.2*4m
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: Zapotrzebowanie klientów, zwykle w kontenerze
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Możliwość Supply: 30 sztuk miesięcznie
peletki: |
Daimter 2-8 mm |
Surowce: |
Materiały organiczne, materiały nieorganiczne, nawozy wieloskładnikowe |
Rozmiar osad: |
2-10 mm |
Materiał maszyny: |
Stal węglowa |
Wilgotność materiału: |
2%-4% |
surowiec: |
Odpady zwierzęce |
Typ produktu: |
Maszyna do produkcji nawozów organicznych |
Słowa kluczowe: |
Ocena i sprawdzanie |
peletki: |
Daimter 2-8 mm |
Surowce: |
Materiały organiczne, materiały nieorganiczne, nawozy wieloskładnikowe |
Rozmiar osad: |
2-10 mm |
Materiał maszyny: |
Stal węglowa |
Wilgotność materiału: |
2%-4% |
surowiec: |
Odpady zwierzęce |
Typ produktu: |
Maszyna do produkcji nawozów organicznych |
Słowa kluczowe: |
Ocena i sprawdzanie |
Wibracyjne urządzenie przesiewające to wytrzymała maszyna do kształtowania cząstek, przeznaczona do przetwarzania odpadów zwierzęcych. Wykonana z wysokiej jakości stali węglowej, urządzenie to przetwarza materiały o wilgotności od 2% do 4% i pelety o rozmiarach od 2 do 10 mm.
| Nazwa produktu | Wibracyjne urządzenie przesiewające |
|---|---|
| Rozmiar peletu | 2-10mm |
| Wilgotność materiału | 2%-4% |
| Wydajność | 1-10 ton na godzinę |
| Materiał maszyny | Stal węglowa |
| Waga | 500-2000kg |
| Specyfikacje | 1,2*4m |
| Surowiec | Odpady zwierzęce |
Wibracyjne urządzenie przesiewające firmy Shenghong Heavy Industry to wydajne i energooszczędne rozwiązanie dla linii produkcyjnych nawozów organicznych.
To wszechstronne urządzenie można dostosować do specyficznych wymagań produkcyjnych i zintegrować z innymi maszynami, takimi jak kruszarki i kształtowniki, w celu stworzenia kompletnych linii produkcyjnych nawozów organicznych.
Każda jednostka jest starannie owinięta w folię ochronną i zabezpieczona w solidnych drewnianych skrzyniach. Współpracujemy z niezawodnymi firmami spedycyjnymi w przypadku zamówień międzynarodowych i oferujemy różne opcje wysyłki krajowej.